Mail Editor (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: edit
sl: uredi

en: Languages
sl: Jeziki

en: Account blocked
sl: Račun blokiran
