Mail Editor (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: edit
sq: ndrysho

en: Filter
sq: Filtri

en: Languages
sq: Gjuhët
