Mail Editor (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: edit
ur: ترمیم

en: Filter
ur: فلٹر

en: Languages
ur: زبانیں
