Mail Editor (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
