Mail Editor (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: edit
eo: redakti

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Languages
eo: Lingvoj
