Mail Editor (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Module
hu: Modul

en: Filter
hu: Szűrő

en: Template
hu: Sablon

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Mail templates
hu: E-mail-sablonok

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Mailkey
hu: Levélkulcs

en: Account blocked
hu: Zárolt felhasználó

en: Select the languages to display.
hu: A megjelenítendő nyelvek kiválasztása.

en: Account canceled
hu: A felhasználói fiók törölve lett

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
hu: A lehetőség, hogy a felhasználók titkosítatlanul megkaphatják a jelszavaikat a Drupal 7-ben megszűnt. Az e-mail sablonok ennek megfelelően módosítva lettek. Érdemes átnézni <a href="@template-url">ezeket a sablonokat</a>, hogy megfelelőek lettek-e.
