Mail Editor (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
