Mail Editor (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: edit
nl: bewerken

en: Languages
nl: Talen

en: Purge
nl: Legen

en: Account blocked
nl: Account geblokkeerd

en: Account canceled
nl: Account geannuleerd

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
nl: De mogelijkheid om gebruikers hun wachtwoorden in platte tekst te sturen, is in Drupal 7 verwijderd. De bestaande e-mailsjablonen zijn hierop aangepast. Controleer <a href="@template-url">deze sjablonen</a> of ze nog kloppen.
