Mail Editor (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: edit
pl: edytuj

en: Module
pl: Moduł

en: Filter
pl: Filtr

en: Template
pl: Szablon

en: Languages
pl: Języki

en: Mail templates
pl: Szablony e-mail

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: Account canceled
pl: Konto zostało anulowane

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
pl: Możliwość wysyłania użytkownikom ich haseł została usunięta z Drupala 7. Istniejące szablony wiadomości e-mail zostały zmodyfikowane tak, aby było to niemożliwe. Należy  <a href="@template-url">przejrzeć te szablony</a> i sprawdzić, czy są one czytelne.
