Mail Editor (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Filter
ps: چاڼ
