Mail Editor (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Languages
si: භාෂා
