Mail Editor (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: edit
vi: sửa

en: Filter
vi: Lọc

en: Template
vi: Mẫu

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Account blocked
vi: Tài khoản đã bị chặn

en: Account canceled
vi: Xóa tài khoản

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
vi: Trong Drupal 7, tính năng gửi mật khẩu ở dạng văn bản thuần đã bị xóa bỏ. Các mẫu e-mail gửi cho người dùng cũng đã được sửa lại để xóa bỏ nội dung liên quan đến mật khẩu. Bạn nên <a href="@template-url">kiểm tra lại nội dung của những mẫu này</a> cho hợp lý.
