Mail Editor (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: edit
cy: golygu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Languages
cy: Ieithoedd
