Mail Editor (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: edit
gl: editar

en: Module
gl: Módulo

en: Filter
gl: Filtro

en: Template
gl: Modelo

en: Languages
gl: Idiomas

en: Account blocked
gl: Conta bloqueada

en: Account canceled
gl: Conta cancelada

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
gl: A capacidade de enviar aos usuarios contrasinais en texto sen cifrar foi eliminado en Drupal 7. As súas plantillas de correo electrónico foron modificado para eliminar esa posibilidade. Debería vostede <a href="@template-url">revisar esas plantillas</a> para asegurase de que se leen correctamente.
