Mail Editor (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: edit
th: แก้ไข

en: Account blocked
th: บัญชีผู้ใช้บล็อก

en: Account canceled
th: ยกเลิกบัญชี
