Mail Editor (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Module
el: Μονάδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Account blocked
el: Ο λογαριασμός αποκλείστηκε

en: Account canceled
el: Ο λογαριασμός ακυρώθηκε

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
el: Η δυνατότητα αποστολής των συνθηματικών σε μορφή απλού κειμένου στους χρήστες έχει αφαιρεθεί από το Drupal 7. Τα υπάρχοντα πρότυπα e-mail τροποποιήθηκαν για αυτή την αφαίρεση. Πρέπει να <a href="@template-url">αναθεωρήσετε αυτά τα πρότυπα</a> για να σιγουρευτείτε ότι διαβάζονται σωστά.
