Mail Editor (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: edit
et: muuda

en: Module
et: Moodul

en: Filter
et: Filtreeri

en: Template
et: Mall

en: Languages
et: Keeled

en: Mail templates
et: Meili mallid

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Account canceled
et: Konto on suletud

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
et: Võimalus saata kasutajatele paroole lihttekstina eemaldati Drupali versioonis 7. Sinu olemasolevaid meilide malle muudeti vastavalt. Sa peaksid need <a href="@template-url">mallid üle vaatama</a>, et veenduda nende korrektsuses.
