Mail Editor (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subject
hi: विषय

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: edit
hi: संपादन करें

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Template
hi: फर्मा

en: Languages
hi: भाषायें
