Mail Editor (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
