Mail Editor (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: edit
ro: modifică

en: Module
ro: Modul

en: Filter
ro: Filtru

en: Template
ro: Șablon

en: Languages
ro: Limbi

en: Account blocked
ro: Cont blocat

en: Account canceled
ro: Cont anulat
