Mail Logger (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Never
ast: Nunca

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru
