Mail Logger (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Contains
bs: Sadrži

en: No link
bs: bez linka

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Link this field
bs: Linkaj ovo polje

en: With a mailto:
bs: Sa mailto:
