Mail Logger (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Mail
da: E-mail

en: Never
da: Aldrig

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Contains
da: Indeholder

en: To Date
da: Til-dato

en: From address
da: Afsenderadresse

en: No link
da: Intet link

en: This will override any other link you have set.
da: Tilsidesætter alle andre links du har angivet.

en: Link this field
da: Link feltet

en: With a mailto:
da: Med en mailto:

en: Clear log messages
da: Ryd logmeddelelser

en: This will permanently remove the log messages from the database.
da: Dette fjerner permanent logbeskederne fra databasen.
