Mail Logger (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
