Mail Logger (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Mail
et: E-post

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Contains
et: Sisaldab

en: To Date
et: Kuni kuupäevani

en: No link
et: Link puudub

en: Clear log messages
et: Logi tühjendamine

en: This will permanently remove the log messages from the database.
et: Logiteadete jäädav eemaldamine andmebaasist.
