Mail Logger (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Never
fa: هیچوقت

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: فیلتر

en: Contains
fa: شاملِ

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Link this field
fa: پیوند نمودن این فیلد

en: Clear log messages
fa: پاک نمودن گزارش‌ها

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fa: این عمل پیفام‌های گزارش را برای همیشه از پایگاه‌داده حذف خواهد کرد.
