Mail Logger (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Contains
ka: შეიცავს
