Mail Logger (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Mail
lv: Pasts

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Contains
lv: Satur

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: No link
lv: Nav saites

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Clear log messages
lv: Tīrīt žurnāla ierakstus
