Mail Logger (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश
