Mail Logger (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Mail
nl: E-mail

en: Never
nl: Nooit

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Contains
nl: Bevat

en: To Date
nl: Einddatum

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: No link
nl: Geen link

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Date sent
nl: Verzenddatum

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
nl: Dit zal de logberichten voorgoed uit de database verwijderen.

en: From Date
nl: Begindatum
