Mail Logger (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Never
oc: Pas jamai

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Contains
oc: Conten

en: No link
oc: Aucun ligam

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Link this field
oc: Ligar aqueste camp

en: With a mailto:
oc: Amb un mailto:

en: Clear log messages
oc: Neteja los messatges de l'enregistrament

en: This will permanently remove the log messages from the database.
oc: Aquò escafarà permanentment los messatges d'enregistrament de la basa de donadas.
