Mail Logger (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Link this field
bo: གནས་ཁོངས་འདི་སྦྲེལ་བ

en: With a mailto:
bo: འབྱོན་མཁན་ཞིག་སྦྱོར་བ

en: Clear log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་བསུབ་པ

en: This will permanently remove the log messages from the database.
bo: འདིས་གྲངས་མཛོད་ནས་ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་དུས་གཏན་དུ་བསུབ་རྒྱུ་ཡིན།
