Mail Logger (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Mail
cs: E-mail

en: Never
cs: Nikdy

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Filter
cs: Filtr

en: Contains
cs: Obsahuje

en: To Date
cs: Do data

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Clear log messages
cs: Smazat zprávy logu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
cs: Toto navždy odstraní záznamy v logu z databáze.
