Mail Logger (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Mail
fr: Courriel

en: Never
fr: Jamais

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Filter
fr: Filtrer

en: Contains
fr: Contient

en: To Date
fr: Date de fin

en: all mail types
fr: Tous les types de courriel

en: Filter by Mailkey
fr: Filtrer selon Mailkey

en: Mailkey
fr: Clé de courriel

en: Date Sent
fr: Date d'envoi

en: From address
fr: Adresse de l'expéditeur

en: No link
fr: Aucun lien

en: Entries
fr: Messages

en: This will override any other link you have set.
fr: Ceci supplantera tout autre lien que vous avez défini.

en: Link this field
fr: Lier ce champ

en: With a mailto:
fr: Avec un mailto:

en: Clear log messages
fr: Effacer les messages du journal

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fr: Cela supprimera définitivement les messages du journal stockés dans la base de données.
