Mail Logger (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Mail
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Contains
hr: Sadrži

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Clear log messages
hr: Isprazni poruke zapisnika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
hr: Ovo će trajno ukloniti poruke zapisnika iz baze podataka.
