Mail Logger (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Mail
jv: Surat

en: Never
jv: Ora tahu

en: To
jv: Marang

en: Filter
jv: Saring

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Clear log messages
jv: Busak daftar log pesen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
jv: Iki arep mbuwang saklawase daftar pesen log saka database.
