Mail Logger (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Filter
km: តម្រង

en: Clear log messages
km: ជម្រះ​សារ​កំណត់​ហេតុ

en: This will permanently remove the log messages from the database.
km: វា​នឹង​យក​សារ​កំណត់​ហេតុ​ចេញ​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍​ពី​មូល​ដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ។
