Mail Logger (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
