Mail Logger (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Never
nn: Aldri

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Contains
nn: Inneheld

en: To Date
nn: Til dato
