Mail Logger (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Filter
am: ማጣሪያ
