Mail Logger (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Language
bn: ভাষা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার
