Mail Logger (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: No link
gu: કડી નથી
