Mail Logger (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Mail
id: Email

en: Date format
id: Format tanggal

en: Never
id: Tidak pernah

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Filter
id: Saring

en: Contains
id: Mengandung

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: This will override any other link you have set.
id: Ini akan membatalkan tautan lain yang telah Anda tetapkan.

en: Clear log messages
id: Hapus pesan-pesan log

en: This will permanently remove the log messages from the database.
id: Ini akan menghapus laporan pesan-pesan log secara permanen dari database
