Mail Logger (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр
