Mail Logger (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ
