Mail Logger (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Redefinir

en: No log messages available.
pt: Nenhuma mensagem de registro disponível.

en: Settings
pt: Configurações

en: Field
pt: Campo

en: Mail
pt: E-mail

en: Date format
pt: Formato da data

en: Never
pt: Nunca

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtrar

en: Contains
pt: Contendo

en: To Date
pt: Data Final

en: From address
pt: Endereço do remetente

en: No link
pt: Sem link

en: This will override any other link you have set.
pt: Esta configuração vai sobrescrever qualquer outro link que você tenha configurado.

en: Link this field
pt: Transformar este campo em um link

en: With a mailto:
pt: Com um endereço de e-mail:

en: Clear log messages
pt: Limpar mensagens de log

en: This will permanently remove the log messages from the database.
pt: Isso removerá permanentemente as mensagens de log do banco de dados.
