Mail Logger (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Mail
sv: E-post

en: Date format
sv: Datumformat

en: Never
sv: Aldrig

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Contains
sv: Innehåller

en: To Date
sv: Slutdatum

en: From address
sv: Svarsadress

en: No link
sv: Ingen länk

en: This will override any other link you have set.
sv: Detta kommer att åsidosätta alla andra länkar som du har angett.

en: Link this field
sv: Länka detta fält

en: With a mailto:
sv: Med en mailto:

en: Clear log messages
sv: Rensa meddelanden i logg

en: This will permanently remove the log messages from the database.
sv: Detta kommer att ta bort logmeddelanden permanent från databasen.
