Mail Logger (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Mail
uk: Пошта

en: Date format
uk: Формат дати

en: Never
uk: Ніколи

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Contains
uk: Містить

en: To Date
uk: До дати

en: Date Sent
uk: Дата відсилання

en: From address
uk: Адреса відправника

en: No link
uk: Без посилання

en: Entries
uk: Записи

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: Date sent
uk: Дата відсилання

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: This will permanently remove the log messages from the database.
uk: Після цього записи журналу назавжди будуть видалені з бази даних.
