Mail Logger (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Contains
ur: پر مشتمل
