Mail Logger (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer
